xnb

xnb

11p

7 comments posted · 0 followers · following 0

372 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Transmisja live z konf... · 1 reply · +1 points

A jednak abonamentu na czas nieokreślony nie będzie ;) Dobra oferta, dla osób które dużo i aktywnie korzystają z telefonu, a to że akurat nie jestem targetem dla tej oferty, to nie powód żeby na nią narzekać! Kilkoro moich znajomych skorzysta, sam im polecę!

372 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Transmisja live z konf... · 3 replies · +1 points

Też myślałem o roamingu w Erze, ale to nie będzie to... raczej... w ostatniej kampanii z Kubą podkreśla się, że zasięg jest trzech sieci - za dużo kasy poszłoby na coś, co się zmienia lada dzień (no chyba, że tylko ścieżkę dźwiękową podmienią).

A tak nawiązując do wszystkich narzekań jakie widzę pod kolejnymi wpisami... Może i obecna oferta w Play dupy nie urywa, ale zła nie jest. Może i ceny telefonów zbyt niskie nie są, ale z drugiej strony - są tanie rozmowy, są stany darmowe, są dane z lejkami (ja telefon u operatora kupiłem dwa razy, wolę telefon kupić sobie "prywatnie"). Znam ludzi, którzy po dziś dzień korzystali ze starych taryf W3 płacąc ok 75 gr/min do wszystkich - wystarczyło ich namówić na migrację do Play, żeby rachunki im spadły o kilkaset złotych! Tutaj na blogu jak czytam komentarze, to mam wrażenie, że mam do czynienia z bandą nastolatków, którzy mają pierwszą pracę, stać ich w końcu na abonament i oczekują coraz to nowszych taryf z coraz tańszymi telefonami, najlepiej co kwartał i najlepiej żeby mogli z tego korzystać na zasadach jak nowy klient (oczywiście za każdym razem nowy telefon). Poza tym abonament powinien być za 19 zł, bo przecież wyższy to już drogo... Opamiętajcie się - dwu czy trzyletnia umowa to hazard - czekasz aż cena wymarzonego telefonu spadnie do takiego poziomu, że jest tani ale jeszcze dostępny, kupujesz i żyjesz ze świadomością, że i tak ostatnie pół roku umowy będziesz chodził ze sraczką, patrząc na nowości w ofercie i czekając kiedy będzie można przedłużyć umowę i mieć wszystko taniej... Nie chcesz brać udziału w tym? Kup kartę i telefon w sklepie, na 10 rat "0%" i tyle... Albo zamiast karty kup nowy abonament na czas nieokreślony, który pewnie dziś do oferty wprowadzi Play ;)

450 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Trzy opcje w PLAY FRESH · 0 replies · +1 points

Właśnie, żeby można było robić takie gotowe kody i zapisywać w książce telefonu, tego bym chciał najbardziej :)

464 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - testujemy ACR · 0 replies · +1 points

Z tego powodu odszedłem z Orange i to kosztem zmiany numeru (nie wytrzymałbym dwóch miesięcy do końca umowy).

464 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - testujemy ACR · 0 replies · +1 points

O tak! Usługa włączana krótkim kodem, bezpłatna, z krótkim komunikatem dlaczego nie można się połączyć I MOŻLIWOŚCIĄ POZOSTAWIENIA NAGRANIA NA POCZCIE GŁOSOWEJ, jeśli ktoś takową posiada. Odrzucanie czerwoną słuchawką nie jest ani wygodne, ani (dla osoby po drugiej stronie słuchawki) kulturalne, poza tym nie niesie żadnej informacji, czy rozmowę odrzucono "bo tak", czy nie może ktoś rozmawiać w danej chwili, czy nie chce odbierać anonimów, itp...

PS. Oczywiście wszelkie telemarketingi zaczną dzwonić z numerów 2345 ;) - ale to przynajmniej wiadomo, że dzwoni jakieś call center.

464 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Pakiety internetowe w ... · 0 replies · +1 points

"Pakiety Internetowe działające w zasięgu Plusa działają także w zasięgu własnym." - idealnie :) Dzięki!

465 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Pakiety internetowe w ... · 2 replies · +1 points

Regulamin usługi nie wyczerpuje w pełni moich wątpliwości, konkretnie chodzi o to, że (aktualnie punkt 35) jest tam napisane "W przypadku korzystania z Pakietu Play Online w telefonie i jednoczesnej aktywacji pakietu Internet w Telefonie, jako pierwsze będą schodziły jednostki przyznane w ramach Pakietu Play Online w Telefonie.", ale nie jest jasno określone, co stanie się w przypadku gdy wyczerpię cały Pakiet Play Online (ten w macierzystej sieci) - czy wówczas za dane (wykorzystane w sieci Play) jest naliczana opłata zgodnie z cennikiem, czy schodzi z tego pakietu Internet w telefonie? A co stanie się jak kupię sobie jedynie pakiet "Internet w telefonie"? Czy wówczas będzie działał on także w macierzystej sieci? Chodzi o to, że teraz za 15 zł mam 500MB tylko w PLAY, ale rozważam jego zmianę na pakiet 500MB za 35zł, który chciałbym w większości wykorzystać w Play - czy ten pakiet będzie działał wówczas zarówno w roamingu jak i w sieci macierzystej?

Może warto byłoby punkt 35 regulaminu rozwinąć i dodać podpunkty a) b) c) dla takich ciemniaków jak ja? ;)