Marcin Chirowski

Marcin Chirowski

9p

6 comments posted · 0 followers · following 1

482 weeks ago @ Sprawny Marketing - sk... - Skuteczny SEO copywriting · 0 replies · +1 points

Faktycznie WP, który jest też moim ulubionym skryptem, znacznie ułatwia generowanie URLi. Gorzej mają Ci nie obdarzeni mnogością ułatwień WordPress'a :)

483 weeks ago @ Sprawny Marketing - sk... - Skuteczny SEO copywriting · 3 replies · +1 points

Ciekawy tekst, szczególnie dla redaktorów. Do "Najważniejsze zasady" w kolejności zaraz za Tytułem dodałbym jeszcze: Umieszczenie wybranych słów kluczowych w URLu - co również poprawi widoczność pisanego artykułu w Google.

483 weeks ago @ Sprawny Marketing - sk... - Komentowanie na blogac... · 0 replies · +1 points

Ostatnio rekomendowałem tą technike w pracy jako forme zwiększenia naturalności LinkBuildingu. W moim przekonaniu, najważniejsze o czym należy pamiętać przy komentowaniu na blogach to że są to linki dodatkowe i spamowanie (chociażby słowami kluczowymi zamiast nazwiska) nie ma najmniejszego sensu. Warto też korzystać z rad w tym artykule :-) + pamiętać o podstawowych zasadach etyki internetu.

483 weeks ago @ Blog.Mediafun.pl - OnLife – pierwszy (?... · 0 replies · +1 points

Uliczne kampanie połączone z Online, mają jakąś ciekawą tendencje do szybszego rozprzestrzeniania się w społeczeństwie :) Generalnie spoko "eksperyment" szczególnie dla LG i zobaczymy jak się potoczy życie medialne Patryka.

483 weeks ago @ Bartek Brzoskowski | B... - Pierwszy rok za nami! · 0 replies · +1 points

Również dorzucam się do gratulacji. Z powyższego Top10 kilka tekstów miałem przyjemność przeczytać, także kciuki do góry i oby tak dalej :)

483 weeks ago @ Sprawny Marketing - sk... - Mity SEO - część 1 · 0 replies · +1 points

Ta SEO "Mitologia" zapowiada się ciekawie.