Aleksanderis

Aleksanderis

6p

4 comments posted · 1 followers · following 0

602 weeks ago @ Eugenijaus Ivanovo Blo... - Sodo darbai ir atostog... · 0 replies · +1 points

Čia jungiantis per wordpress.com account'ą. Anksčiau kažkaip nebuvau matyt prisijungęs, o prieš kokią savaitę ID netyčia pasigavo mane taip prisijungusi. <SPAN class="idc-smiley"><SPAN style="background-position: -36px 0pt;"><SPAN>;)</SPAN></SPAN></SPAN> Kažkur matyt nesusiderina sesijos tarp ID ir Wordpress.com. <SPAN class="idc-smiley"><SPAN style="background-position: -36px 0pt;"><SPAN>;)</SPAN></SPAN></SPAN>
My recent post Euroviziniai InCulto kitaip, arba Mod(east)ern (Eurovision) Talking

602 weeks ago @ Eugenijaus Ivanovo Blo... - Sodo darbai ir atostog... · 2 replies · +1 points

Jo, su girtadieniu! ;)
Bet iš tikrųjų ne mažai įrašų pripylei. Vat ką reiškia kai nėra kuo ypatingai užsiimti darbe. :D Ar klystų ir visgi ne darbe pagrinde rašai?
Šiaip dar su Ruduku gali drąsiai pusę trofėjų pasidalinti, nusipelnė per tuos metus. ;)
Man tai dar 3 mėnesiai iki metų, tai ir 200 įrašų turbūt nepasieksiu. ;)) Na bet nerašysi jūk per prievartą. ;)

P.S. IntenseDebilo pranešimai apie pasibaigusias sesijas - baigia užknyst. :D Jei truputi ilgesnį įrašą bandai parašyti - tai sesija sėkmingai spėja užsibaigti kažkodėl. Ir paskui net neužtenka puslapį parefreshint, kad duotų parašyti..

602 weeks ago @ Milvis - MS Office 2010 beta · 0 replies · +1 points

O kam mašinos, jei dviračiai yra?

Bent pusė tokių, kurie išdidžiai sako, jog yra OpenOffice - turbūt nei vieno normalaus darbo neparašė su juo, ir tuo labiau nebandė panaudoti šiuolaikinių realijų pasaulyje, kur vyksta intensyvūs dokumentų mainai. Pažiūrėčiau aš į tokius vartotojus, kurie atėję į kokią nors stambesnę įmonę (kur bent kiek dirbama su dokumentais) suinstaliuotų sau asmeniškai OpenOffice'ą ir bandytų su jo išgyventi. Čia gal ne vien patogumo ir funkcionalumo klausimas (nors ir tas irgi yra), bet labiau standartų ir paplitimo klausimas.

Suprantu, kad tikrai yra tokių, kurie puikiai išgyventų, bet sakau - bent pusė tikrai zyzia neišmanant reikalo, kuriems realiai ir Notepad'o užtektų.

602 weeks ago @ Eugenijaus Ivanovo Blo... - IT Specialistas · 0 replies · +1 points

Guinness'o kava.. mm.. Irgi visai norėčiau. :D
O gal jis vis dėlto šunišką pornuškę žiūri? ;))
Iš serijos - http://i146.photobucket.com/albums/r275/white_gir...