pawellos

pawellos

9p

6 comments posted · 0 followers · following 0

565 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Telefon wiosny? · 0 replies · +1 points

Chciałbym tutaj usprawiedliwić Łukasza. Przecież namęczyliśmy się pisząc teksty na konkurs, doładowania nie są za nic i obiecano nam je na dzisiaj. Tak więc mamy prawo przypomnieć o nagrodzie. Przecież nikt tu nie lamentuje. Nie dla każdego 20zł to nic nie znacząca suma, niektórzy jeszcze się uczą.

565 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Telefon wiosny? · 0 replies · +1 points

Wszyscy konkursowicze mieli dostać dzisiaj doładowania, a na razie cisza, choć wiem że "dzisiaj" się jeszcze nie skończyło... ;)

565 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - FREEDOM PLAY FRESH SIM... · 0 replies · +1 points

Też jeszcze nie dostałem, a przydałoby się to doładowanie za konkurs. Sprawdziłbym czy można łączyć doładowania na Stan Darmowy.

567 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - pytania na konferencj... · 0 replies · +1 points

Czy dalej stawiacie na pozyskiwanie nowych klientów tak jak do tej pory, czy może teraz skupicie się bardziej na ofercie dla dotychczasowych klientów?

Czym Play nas jeszcze zaskoczy?

Czy to już koniec rewelacji we Freshu, czy może czeka nas jeszcze coś na miarę Stanu Darmowego lub 29gr w standardzie?

569 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Konkurs Nexus One - or... · 2 replies · +1 points

Trochę dziwi to, że podpisana jest nowa umowa, a my ciągle płacimy 12gr/100KB transferu danych w roamingu. Trudno, ważne, że jest Play Online w telefonie, ale przydałoby się też coś na roamingu.

569 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - FREEDOM PLAY FRESH SIM · 0 replies · +1 points

Witajcie moi drodzy kandydaci na Pro-Freshowca!
Aby zostać Pro-Freshowcem należy stosować się do poniższych zasad. Każdy Pro-Freshowiec jest oszczędny na maxa, dlatego te informacje pomocne będą każdemu użytkownikowi Fresha, który pragnie zachować troszkę grosza. To wszystko pozwoli Ci cieszyć się profesjonalną telefonią komórkową za niewielkie pieniądze i wycisnąć z Twojego Fresha to, co najlepsze. Gdy wykonasz poniższe kroki możesz uważać się za Pro-Freshowca i wiedz, że „taniej nie można”.

1.Przenieś swój stary numer z innej sieci. Dostaniesz od Playa 60zł na start. Informacji na ten temat szukaj w salonach lub na stronie www.playmobile.pl. Możesz też kupić nowy starter , jednak nie daje ci to bonusu.
2.Aktywuj promocje "Zbieraj Minuty" kodem *111*4*1# lub poprzez 24.playmobile.pl. Za każde 2 min. rozmowy z innej sieci dostaniesz 1 min. na swoje konto do wykorzystania do wszystkich.
3.Aktywuj "Program Doładowań" (koszt 1zł) kodem *111*50*1# lub poprzez 24.playmobile.pl. Najkorzystniej będzie zrobić to na początku dowolnego miesiąca, ponieważ jest aktywny do końca 3 miesiąca kalendarzowego po aktywacji. Program doładowań pozwoli na otrzymanie bonusów przy doładowaniach, będzie to kolejno, dla kwoty minimum 30zł - 30min w sieci i na stacjonarne, 60zł - dodatkowo 30 min do wszystkich sieci, 90zł - dodatkowo 20zł na rozmowy, smsy i mmsy do wszystkich sieci w Polsce.
4.Aktywuj "Stan Darmowy". Pozwoli Ci to na rozmowy w Sieci za darmo przez 30 dni! Zrobisz to kodem *111*1*1# lub poprzez 24.playmobile.pl.
5.Załaduj konto kwotą min. 30zł, jednak pamiętaj, kwota wyższa spowoduje, że na twoim koncie pojawią się dodatkowe bonusy z Programu Doładowań. UWAGA! Doładowanie poprzez stronę doladowania.playmobile.pl na kwotę minimum 20zł zwiększy otrzymaną kwotę o 10%. Np. przy ładowaniu za 30zł otrzymasz 3zł gratis.
6.Zachęć znajomych, rodzinę i przyjaciół do przejścia do Play i rozmawiaj z nimi za darmo dzięki promocji "Stan Darmowy".
7.Korzystaj z Darmowych Smsów. Każde doładowanie w Play Fresh daje ci pakiet darmowych smsów do wszystkich do krajowych sieci komórkowych. Szczegółów poszukaj na www.playmobile.pl . Tej promocji nie musisz aktywować, po porostu ładujesz i masz. Stan darmowych smsów sprawdzisz kodem *109#.
8.Aktywuj dodatkowe pakiety zgodnie z Twoimi preferencjami:
- Aby rozmawiać tanio (5gr/min) na telefony stacjonarne aktywuj "Pakiet 100 minut w Play Fresh" (koszt 5zł) kodem *111*34*1# lub poprzez 24.playmobile.pl. Stan pozostałych minut sprawdzisz kodem *105#
- Aby rozmawiać tanio do innych sieci komórkowych aktywuj "Pakiet 30 minut za 6 zł w Play Fresh" kodem; *111*62*1# lub poprzez 24.playmobile.pl. Stan pozostałych minut sprawdzisz za pomocą kodu *104#
- Aby rozmawiać, smsować i mmsować tanio do wszystkich sieci aktywuj Ofertę Promocyjną „Pakiet 15zł za 10zł” kodem *111*63*1#. Dostaniesz pakiet 15zł na konto bonusowe. Stan środków sprawdzisz kodem *101#
- Aby tanio surfować w Internecie aktywuj "Pakiet Tani Internet w Play Fresh". Wejdź w menu obsługi konta kodem *111#, wejdź w Promocje, Internet i wybierz interesujący Cię pakiet (100MB, 500MB lub 1GB). Pakiety można też aktywować na 24.playmobile.pl.

Gdy zrobiłeś już to wszystko, możesz cieszyć się w pełni z bardzo korzystnej oferty Play Fresh oraz uważać się za Pro-Freshowca. Powodzenia, miłego korzystania!

Warto również dodać że powyższe promocje i oferty nie wykluczają się i mogą być aktywne w tym samym czasie.

Podsumowanie, czyli co przykładowo dostajesz ładując za jedyne 30zł miesięcznie poprzez doładowania.playmobile.pl i korzystając z pakietów:
- darmowe rozmowy w sieci
- 130 min. na stacjonarne
- pakiet Internetowy 100MB
- 1000 smsów do wszystkich sieci
- zostaje Ci kwota 23zł, dzięki której możesz rozmawiać ponad 105 minut ze wszystkimi

Można otrzymać różne kombinacje, zależnie z jakich pakietów skorzystasz.

Niewiarygodne, a jednak to prawda! To wszystko oferuje nam Play Fresh!

Do Pana Marcina: Wykorzystując mój tekst na blogplay.pl pozwalam na ewentualne edycje tekstu oraz na zamieszczenie jego części, gdy zajdzie taka potrzeba ;)