mop

mop

26p

25 comments posted · 0 followers · following 0

523 weeks ago @ Radiocool.lt - Protestas prieš... · 0 replies · +1 points

Nepasakyčiau to apie ProCurve ir ProLiant seriją, taigi nereikia kraštutinumų :)

525 weeks ago @ Radiocool.lt - Atsinaujinę Maps.lt ... · 0 replies · +1 points

Na vieno dalyko trūksta kol kas, tai galimybės rinktis maršrutą pėsčiomis/automobiliu/autobusu(šiuo atveju galėtų susiintegruoti su maršrutai.lt) :)

532 weeks ago @ Radiocool.lt - Mergaitė stebina grei... · 0 replies · +1 points

59wpm. 2 mistakes

534 weeks ago @ mop - Mityba · 0 replies · +1 points

Na visų pirmą manau gėda tai būtent yra nesąmoningumo įrodymas :) Taigi neturi būti gėda, ypač kažko klausti :) Na va, labiausiai patinka vaikščioti vadinasi reikia kuo daugiau vaikščioti ;) Išsikelk tikslus pvz "šiandien nueisiu tiek, kitą kartą toliau" :) Galima tobulinti kvėpavimo pratimus, tempimo pratimus. Kad kiekviena treniruotė taptų iššūkis - tai motyvuoja :)

Dėkui už sveikinimus :) Ir tave su Naujaisiais, Ruvi ;) Savidisciplinuotų, tikslingų ir produktyvių metų ;) Ir tau ačiū už tave pačią ir tavo mintis ;)

534 weeks ago @ mop - Mityba · 0 replies · +1 points

Na svarbu, kad bent jau nemeti dėl motyvacijos stokos :) Aš ne vieną kartą gyvenime pradėdavau sportuoti ir mesdavau, nes arba nepamatydavau rezultatų pakankamai greitai arba greitai nusibosdavo :) Dabar gi mane motyvuoja vienas dalykas - tikslas :) Žinau ko noriu pasiekti sportuodamas. Tai ilgalaikė motyvacija. O per kiekvieną treniruotę mane motyvuoja noras išdirbti techniką iki tobulybės. T.y. daryti pratimus taip, kad jie duotų naudos ir būtų daromi efektyviai, taisyklingai ir saugiai :) Nors jau sportuoju antrus metus, vis dar atrandu juokingai paprastų niuansų kurių iki šiol nepastebėdavau :) Tiesiog kas kartą darydamas pratimą darau jį tarsi pirmą kartą, stebiu kiekvieną judesį. Sudedu visą save į tai. Taigi kiekvienos treniruotės tikslas - išspausti iš jos maximumą, tai tampa tarsi gyvenimu tom dviem valandom. Klausimas tau - ką tu sportuoji ir kodėl sportuoji būtent tai? :)

Išvada: mane motyvuoja ilgalaikis tikslas ir tikslas kiekvienai treniruotei "šį kartą pabandysiu padaryti daugiau, taisyklingiau, efektyviau".

535 weeks ago @ mop - Matrica ir sistema · 0 replies · +1 points

Tikrai taip. Kūryba yra mūsų tikrojo aš realizavimasis. O visa ta sistema jį bando užspausti ir įsprausti į rėmus. Mus netgi mokina kaip "reikia" kurti, ir kaip "nereikia". Nes tada kai mes ką nors kuriame mes išlaisviname save ir projektuojame jį į išorę, kad ir kas tai bebūtų - eilėraštis, daina, muzika, šokis. ;) Svarbu visada išjungti tą labai populiarų kompleksą "ką žmonės pagalvoti" ir pasiduoti savo mūzai, savo polėkiui. Nes ji gali pagauti tave bet kur, bet dažnai mes ją stabdom dėl baimės būti nesuprastam ar nepriimtam. Velniop. Būkim savimi visur ir visada, nesidairant ką apie tai galvoja kiti :) Gerų švenčių ir nuostabių akimirkų :)

535 weeks ago @ mop - Google Wave pakvietim... · 0 replies · +1 points

Sent ;) Liko 12

536 weeks ago @ mop - Pamąstymas · 0 replies · +1 points

Būna kartais ir išsižiojęs vaikštau :) Taip patogiau :D

536 weeks ago @ mop - Google Wave pakvietim... · 0 replies · +1 points

Dar liko 13 pakvietimų, norintys rašom komentarą su e-mail'u :)

536 weeks ago @ mop - Google Wave pakvietim... · 0 replies · +1 points

Sent ;)