andyk78

andyk78

6p

4 comments posted · 0 followers · following 0

496 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Jeszcze więcej ludzi ... · 0 replies · +1 points

jak nie dostane wildfire w przyszłym tygodniu to tracicie trzech klientów, to kpina z waszym BOK-iem. Nikt nic nie wie, od 01.07 nie potraficie przysłać mi telefonu. Do tej pory nabijaliście sobie klientów rozdawaniem fajnych telefonów w dobrych cenach i klienci się łapali pomimo niedoskonałości waszych usług (kiepski zasięg, fatalne BOK, reklamacje). PLAY! SABO! nie idźcie tą drogą!!!

497 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - HTC Wildfire - rusza p... · 2 replies · +1 points

tak za rączkę poprowadzić bo nie znalazłem...

497 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - HTC Wildfire - rusza p... · 0 replies · +1 points

nikt nie ma tego wildfire i mieć nie będzie bo play ma w du.ie swoich klientów, zamówiłem go 1 lipca i do dziś go nie dostałem, kiedy zadzwoniłem na infolinie powiedzieli, że moje zamówienie zostało anulowane bo nie mają tego telefonu. Najpierw dzwonią jak ze sraczką żebym przedłużył umowę a potem zlewają mnie sikem równym. Obsługa klienta równie dobra jak zasięg. Mam nadzieję, że ktoś z Play odpowie na mój komentarz.

497 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - HTC Wildfire w ofercie... · 0 replies · +1 points

pewnie galaxy będzie tak dostępny jak wildfire, to jakaś kpina i totalne plucie w twarz klienta. Powodzenia w zakupie tego wildfire. Zamówiłem przedłużenie umowy oraz telefon wildfire 1 lipca, dzisiaj dzwoniłem na infolinie i okazało się, że moje zamówienie zostało anulowane bo nie mają tego telefonu !!! Mam to w tyłku i nie pozwolę się tak traktować, wezmę telefon w innej sieci i to samo zrobi moja żona i syn. Jak PLAY nie chce moich 200 zł miesięcznie i mnie tak traktuje to ja podziękuję. Pewnie z zakupem tego GALAXY będzie tak samo.