_pab

_pab

37p

51 comments posted · 0 followers · following 0

498 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Uważaj na lewe podpis... · 0 replies · +1 points

A ja zapytam z innej beczki - czy projekt PlayForYou1 i 2 nadal działa? Bo jak sobie klikam P4Y1 na forum telepolis to ostatnio się logował w listopadzie - ke te pasa <że tak zapytam po hiszpańsku?> I zgadzam się, że MNP przez OK i ankesy to morze problemów dla nas, parcujących w POSach - same z nimi kłopoty :/

Ps. Mój pierwszy koment od ho-ho-ho i trochę :D

511 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Play Day II - galeria ... · 0 replies · +1 points

No i git - ja w tym roku musialem sobie odpuscic z wielu wzgledow ale za Warszawa tesknie i sie planuje wybrac jakos w listopadzie/grudniu - Marcin, czy na Taśmową można wpaść w ramach prywatnej wycieczki? ;)
lol

514 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - PLAY DAY a raczej PLAY... · 0 replies · +1 points

Ja chcę przyjechać bo chcę poznać Mariolkę z Sales Support :) Mariolka jest zawsze miła i wyrozumiała, nigdy nie odburknie, nawet jeśli pytanie wydaje jej się banalne, zawsze słychać uśmiech w jej głosie i na dodatek jest bardzo kompetentna.

Chyba się w Mariolce zakochałem. Nie stawajcie miłości na drodze, zaproście mnie na Play Weekend!!

518 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - PLAY DAY SECOND EDITIO... · 2 replies · +1 points

jeny jeny jeny ja też chcę na PD2 - w zeszłym roku było gites, w tym też na pewno będzie grejt :D czekam na info jak dostać bilet :) proponuje w pierwszej kolejności zaprosić ekipę z poprzedniej edycji hehehe ;)

519 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Konkurs Pleex · 0 replies · +1 points

Kopiarka
Kontaktówka
Zapasówka
Zapasownik
Kopiownik
Kontakt-Kopia
Play Zapasówka

520 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Zmiana cennika telefon... · 0 replies · +1 points

boszzz, nie dramatyzuj tak - zdrożal o 50zł :P nie o 200, nie o 400 tylko o 5 dych :P dodam, że telefon jest naprawdę świetny i z całą pewnością wart swojej ceny :)

520 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Ufff · 0 replies · +1 points

Nooom, Marcin zawsze dostaje za pomysły marketingowców i produktowców :) Ale z drugiej strony, jak pojawia się coś fajnego to wszyscy piszemy, że jest fajniej więc to się chyba jakoś wyrównuje :)

Przynajmniej mam taką nadzieję - no i życzę Ci Marcin mnóstwa satysfakcji z bycia rzecznikiem na pierwszej linii kontaktu z klientem mimo naszych (moich ;)) utyskiwań :)

520 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Zmiany we FRESH · 2 replies · +1 points

ja rozumiem ze poprzednia oferta mogla byc nierentowna, i trzeba ja bylo zmienic - takie postawienie sprawy byloby dla mnie zupelnie ok - op mowi ze nowe oferty sa ciut mniej korzystne, bo play chce zeby taryfa przynosila zyski - w zamian upraszczamy aktywacje darmowych rozmow w sieci - i dla mnie taki komunikat jest git.

ale jesli każąc mi wybierac, którą z dwoch waznych dla mnie korzysci chce wylaczyc, operator mowi mi ze to jest jeszcze lepsza oferta i wiecej bonusów to czuje sie jakby mnie traktowano jak kretyna.

marketingowcom sie w glowkach poprzewracalo - ludzie, zejdzcie na ziemie, nowe pokolenie nie daje sie strugac na takich tekstach, wszyscy zyjemy krocej niz sam marketing jako zjawisko, od malego jestesmi karmieni sciema i doskonale ją wylapujemy a nasz wrodzony adblock tresci zbedne odrzuca. czy ludzie od marketingu wreszcie zauwaza ze swiat sie zmienia?

520 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Zmiany we FRESH · 0 replies · +1 points

to jest moim zdaniem najtrafniejsza diagnoza nowej "promocji", dzieki ktorej "dostajesz jeszcze wiecej!" :)

528 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Konkurs · 0 replies · +1 points

pytanie ze stanem darmowym w czerwcu tez bylo nieprecyzyjne - w przypadku usługi uruchomionej w taryfach long play niezależnie od ilości dni w miesiącu przyznawane jest zawsze (zgodnie z regulaminem) 44640 minut - zatem klient który ma cykl bilingowy od 1 do ostatniego dnia miesiąca dostanie w czerwcu właśnie 44640 minut a nie 43200 jak klient z Fresha :) ot, taki niuansik, ciekawe czy ktoś wyłapał :)