PanKosiek

PanKosiek

24p

21 comments posted · 0 followers · following 0

407 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Formuła 4.0 - ruszył... · 0 replies · +1 points

Dlaczego te raklamy przypominają mi T-Mobile Girl... To jest jakaś ironia, Marcinie? =D

409 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Która koszulka lepsza... · 0 replies · +1 points

Marcinie, a co stoi w ogóle na przeszkodzie wypuszczenia obu? Na przykład moglibyście wrzucić te koszulki do eshopu. Są bardzo fajne graficznie, przejrzyste. (moim marzeniem jest biała koszulka z nadrukiem takim, jak w czarnej, tylko że niebieski ;) )

Jednak jeżeli miałbym wybrać, wybrałbym czarną. Dlaczego? Przede wszystkim, nie będzie miała szansy wywołać mieszanych reakcji jak koszulka 1 (ze względu na "palec" na jednej z dłoni). Po drugie, bardzo ładnie się wpisuje w stylistykę Metro i fani Windows Phone też ją polubią. =)

I proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę o białą wersję czarnej koszulki, Marcinie!

410 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nowy produkt w ofercie... · 6 replies · +1 points

Jako informatyk, pozwolisz że pośmieję się z Twojego posta. Nie musisz kasować Startera, bo to pełny Office, tylko bez klucza. Wpisujesz klucz i masz pełna wersję (z Excelem i OneNote'em).

Co do pomysłu - beznadziejny. Ja proponuję dorzucać jeszcze darmowe aktualizacje do iOS na CD, będzie pasowało do tego Office'a.

411 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Zmiana cennika telefon... · 4 replies · +1 points

@K.O.L.E.K.T.Y.W. ludzi to wielkie g... obchodzi ile kosztują Play telefony (w tym mnie). Niech nie mydlą ludziom oczu, że sprzedają tylko abonamenty, że telefon to tylko dodatek, bo w takim wypadku we wszystkich salonach przez jakąś dziwną pomyłkę na większości ścian wiszą atrapy telefonów.

Niech Play stanie twarzą w twarz z faktem, że pozostali operatorzy zaczynają doganiać Play ofertą, a nie się broni, że ma drogo. Ja sądzę, że telefonów sprzedaje więcej, niż MM/ME i każdy inny sklep high-tech.

Ja naprawdę, broniłem Play, bo zmienili sporo na rynku, bo wprowadzili 29gr, bo wprowadzili internet w abonamentach, bo usmartfonowali Polskę, ale ceny telefonów to w tej chwili porażka. Upokorzenie. Żałość. Tragedia. Wstyd.

412 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - MWC czy CES? · 0 replies · +1 points

O tym, które targi są ważniejsze decyduje to, co się pojawi. W tym roku zdecydowanie rządzić będzie MWC ze względu na prezentację Windows 8 Consumer Preview.

438 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Czy testujsmartfona.pl... · 0 replies · +1 points

Artykuł sponsorowany na Antyweb... W3, how cool is that!

493 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nokia halo? Halo? · 0 replies · +1 points

A ja uważam, że Google uznało blokowanie przez Microsoft nakładek za dobry ruch i będzie zachęcało, a nawet wymuszało stosowanie ich interface'u (zawsze przecież mogą zmienić zapisy licencji).
Popatrzmy chociaż na Motoblur (Motki), albo Pantheon (Smasung i5700), no, może jeszcze Sense. Wiele mogę o nich powiedzieć, ale tego że są fajne, niestety nie.
Jeżeli Google pozwoli producentom robić, co im się podoba, to Android skończy jak Windows Mobile. Jeżeli ta platforma chce się trzymać, twórcy muszą minimalizować fragmentację systemu z ludzikiem.

493 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nokia halo? Halo? · 0 replies · +1 points

Jeja... Wy wszyscy piszecie o tym, jak Nokia upadnie, a w międzyczasie sprzedają dziesiątki tysięcy telefonów dziennie. Nokia tak łatwo nie padnie. Fakt, to co robi z Symbianem bardziej przypomina zabiegi ocierające o nekromancję, niż udoskonalanie produktu, ale na horyzoncie jest MeeGo.
Poza tym, na świecie żyją miliony ludzi, których kulturalnie nazwę do bólu prostą generacją, którzy kupią cokolwiek z napisem Nokia, bo to Nokia. :) W moim otoczeniu pojawiło się ostatnio wiele Nokii 5230, 5530, 5500, 5800 i używają ich prości ludzie, którzy przesiedli się na dotyk. Oni się nie znają, myślą że to co zrobili jest świetne i nie chcą niczego innego. Na takich właśnie ludziach Nokia zarabia. =)
Nokia, jak i Microsoft, trochę późno się obudzili. MS stworzył już WP7, który po drobnych poprawkach w UI będzie doskonały dla tzw. "people on the move". Nokia wyda MeeGo i zobaczycie, że zaraz poleci do wszystkich ich produktów i ludziom będzie obojętne, co to jest - ważne że to Nokia. Te dwie firmy mają jeszcze coś wspólnego - puszczają do siebie oczko. Nie zdziwię się, jak kiedyś powstanie Nokia z Microsoft Office, a potem być może nawet Windows Phone...
Nie płaczcie, bo nie ma o co. Nokia pozostanie na rynku,za dużo zarobili żeby te pieniądze zmarnować i upaść. ;)

494 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Do PLAY drożej czyli ... · 0 replies · +1 points

Telefony to także żaden argument. W Play jak chce się mieć wypasiony telefon w świetnej cenie to bierze się Swobodny Internet 3 i ma się LP69 + 2GB transferu za 89 zł...

494 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Do PLAY drożej czyli ... · 0 replies · +1 points

I do tego oferta jest prosta jak konstrukcja cepa! A mnie nie interesuje czy ktos jest w Orange, czy Erze, czy Plusie. Wybrali świadomie więc niech się teraz martwią. Ważne, że ja mam tanio. ;)