Milvis.lt

Milvis.lt

48p

97 comments posted · 354 followers · following 0

7 years ago @ Milvis - Testas šarminių ir a... · 0 replies · +4 points

Dėkui, jeigu ne komentaras, tai neaišku kada būčiau pastebėjęs. Per 3 dienas 9 įsilaužimai

10 years ago @ Radiocool.lt - Internete pirkti pigia... · 1 reply · +1 points

Gamina ir Samsungas ir LG ir Sanyo ir Panasonic tas 18650. http://e-motion.lt/ daug rimtų palyginimų. O pirkt galima kokiam aliexpress.com

10 years ago @ Milvis - Internetinė, bei komp... · 0 replies · +2 points

Taip live edu nebeleidžia prisijungt, pereina jie į naują sistemą ir buvusius studentus pamiršo

10 years ago @ Milvis - Vandens laikrodis · 0 replies · +4 points

Praėjo geri 3 mėnesiai, vandens nesumažėjo, veikia gerai, vis dar taip pat ryškiai rodo laiką. Tik iš vidaus aprasojęs

11 years ago @ Milvis - Žiūrėdami filmus į... · 0 replies · +3 points

Youtube jau seniau pastebėjau, kad kažkaip papildomai audio takelis apdorojamas.
PVZ muzikinis klipas YT labai gerai skamba, o atsisiuntus ir paleidus per VLC ar bet kokį kitą grotuvą susidaro įspūdis jog kompe ekvalaizeris neveikia, visai kitoks, prastesnis skambesys. Nesupratau flash grotuvas, naršyklė ar dar kas papildomai garsus apdoroja

O EQ ir loudness veikia man ir programose ir naršyklėse, jaučiasi skirtumas on/off ir youtubėj.

11 years ago @ Milvis - Žiūrėdami filmus į... · 3 replies · +2 points

Na čia daugiau skirta kolonėlėm. Per ausines tik su VLC grotuvu (kadangi jis geriau moka patildyt nei kiti grotuvai) serialą ar kokį filmą žiūrėdamas originalo kalba palieku loudness, o kai LT įgarsinimas arba TV žiūrint tai jau viskas per garsiai.

Pati loudness funkcija jau labai seniai naudojama ir HIFI sistemose, garsui kaip ir nieko nepadaro, tiesiog pritaiko jį prie žmogaus ausies girdimumo charakteristikų (dažnio priklausomybė nuo garso slėgio), ir klausant muzikos tyliai per dideles kolonėles HIFI sistemose labai pagerėja klausa, atrodo tų girdimų dažnių žymiai daugiau, viskas gyviau, gilesni žemi dažniai ir t.t.. Aišku volume atsukus pakankamai daug to loudness nebereik, bet ne visad norisi su drebančiom sienom filmus žiūrėt.
Tas galioja ir pigiom, mažom kompiuterinėm kolonėlėm, arba filmus žiūri atsukęs daug garso, arba normaliu garsu bet visų veikėjų akcentų gali ir neišgirst, kartais net titrų norisi, ko loudness dažnai padeda išvengt.

"The “loudness” control on some consumer stereos alters the frequency response curve to correspond roughly with the equal loudness characteristic of the ear. Loudness compensation is intended to make the recorded music sound more natural when played at a lower sound pressure level." - pagal wiki.

11 years ago @ Radiocool.lt - Pateiktos elektromobil... · 0 replies · +2 points

Įdomu kad Tesla roadster ir dabar šitą Tesla Model S labai Norvegai perka ir važinėja žiemom be jokių problemų. Atstumas nuvažiuojamas žiemą mažesnis nei vasarą, bet 250-300km prie -10C jie savo kalnuotais, vingiuotais keliukais dar sugeba nuvažiuot, kas tikrai jau pažangu. Aišku pastatai elektromobilį aikštelėj ir iškart krauni, kad baterijos būtų šildomos, kitaip krenta talpa. http://www.youtube.com/watch?v=kdWtFk4xu7Y
http://www.teslamotors.com/forum/forums/cold-weat...

11 years ago @ Radiocool.lt - Kaip 2003 metais buvo ... · 1 reply · 0 points

Su tais Dial-up internetais tai kiek pamenu viskas vykdavo taip:
1. Užsikrauna windows, interneto nėra
2. Sukonfigūravus prisijungimą prie interneto spaudi specialią iconą jungimuisi
3. Prisijungimo metu girdisi kaip modemas skambina ir ekrane matosi numeris

Taip suprantama, koks piktas softas pats jungdavosi, skambindavo. Ir čia pasinaudota žmonių išsilavinimo spraga, tikrai girdėjo kaip modemas skambino, tik nepatikrino kokiu numeriu.

11 years ago @ Milvis - FM radijo kokybė auto... · 0 replies · +3 points

Čia paveikslai paimti iš interneto, palyginimui.

Pats turiu Kenwood su mp3 bet tik cd skaito http://milvis.lt/kenwood-kdc-w3037gy-magnetola/ ir Blaupunkt seną net be mp3. Abu groja labai skirtingai, kuris geresnis turbūt kiekvienam auto reiktų tikrint.

Kaip aukštesnės klasės nei visi alpine žmonės giria Nakamichi gamintojo automagnetolas, yra jų skelbimuose nenaujų, bet ar su mp3 net nežinau.

O šiaip tai jeigu žiūrėt ne kinietiškus noname, tai turbūt pioneer nuo 200lt su usb ir mp3 skaitymu