Jastrzomb_Nocny

Jastrzomb_Nocny

28p

29 comments posted · 0 followers · following 0

465 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Blupill legalnie czy n... · 1 reply · +1 points

Mylisz sie bluepill nie poznal zadnych 'wrazliwych' danych czyli zadnych numerow Jedynie zwyczaje, syntetyczne dane ilosc pol wew. sieci i po za nia, ilosc sms-ow mms-ow, czas rozmow itp. Wszystkie dande 'wrazliwe' sa byly i bede wylacznie na Twoim komputerz. Blupill otrzymuje dane ze z najczesciej dzwonisz na numer oznaczony litera A - ale nie wiedza co to jest za numer

497 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Sony Ericsson Xperia X... · 0 replies · +1 points

odezwał się funboy SE

497 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Sony Ericsson Xperia X... · 0 replies · +1 points

Marcin narzekać jest łatwiej :-(
taka smutna prawda
bo wiesz lluukk musiał by najpierw założyć konto na play24
potem napisać jeszcze raz napisać z czym na problem
i jeszcze poczekać na rozpatrzenie sprawy
a pewnie lluukk uważa że ludzie w BOK-u to w pracy grają na swych wypasionych telefonach
opowiadają sprośne dowcipy i piją kawkę i w ogóle mają wszystko w d... i luz i biorą kupę kasy jeszcze za to
lluukk tak sądzi bo pewnie sam nigdy nie pracował w callcenter ani może nawet u operatora i nie spotykał się z trudnymi klientami i trudnymi problemami Klientów
No ale mogę się oczywiście mylić :-(

497 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Sony Ericsson Xperia X... · 0 replies · +1 points

No z całym szacunkiem od kiedy Samsung Galaxy S jest na niższej półce niż SE?
Jedyne co na niższej półce cenowej bo pozostałe parametry ma wyższe niż SE (przy całej mojej sympatii dla SE)
Szajsung ma:
lepszy wyświetlacz pod względem kolorów i czułości dotyku,
mam kamerę VGA z przodu do video rozmów,
ma 8 razy większa pamięć wewnętrzną,
lepszy czas czuwania,
jest cieńszy,
i ma dodatkowo radio wbudowane
(dane na podstawie mgsm.pl i własnych doświadczeń)

498 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Sony Ericsson Xperia X... · 0 replies · +1 points

Jak zwykle bardzo "rzeczowy" komentarz Mr michael_dee
a może tak napisała być coś więcej
w ostateczności choćby jakiś link do miejsca, gdzie można by przeczytać, że obiekcje zzz są bezpodstawne

500 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Samsung i9000 Galaxy S... · 0 replies · +1 points

Widzisz pisząc równocześnie, że Cię "nie uraziłem" i "g**no o mnie wiesz, więc na przyszłość proponuję" odbieram to jednak jako informacje, że jednak Cię to dotknęło.
Oczywiście mogę Ci przedstawić mój dyplom świadczący o tym, że ukończyłem WFH. Fakt, że sugerujesz mi mijanie się z prawdą, świadczy wyłącznie o Tobie :-(
Wracając do czytania ze zrozumieniem przeczytaj to co sam napisałeś to powinieneś zrozumieć, że język którego używasz sformułowania i argumenty świadczą o tym, że mnie atakujesz. Jeśli tego nie potrafisz zrozumieć polecam skorzystanie z pomocy kogoś starszego kto opanował czytanie ze zrozumieniem.
G** użyte w twoim sformułowaniu (g*** o mnie wiesz) nie jest językiem potocznym tylko wulgarnym i świadczy o Twoim braku kultury.
Co innego gdybyś powiedział że na ulicy leży g*** w tedy można by uznać, że użyłeś słowa potocznego.

500 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Samsung i9000 Galaxy S... · 2 replies · +1 points

No cóż gdybyś się z kimś zakładał to byś przegrał ten zakład.
Z dwóch powodów
Po pierwsze pracownicy sklepów i salonów operatorów nie otrzymują prowizji od sprzedaży tego czy innego producenta. Jedyną "prowizję" (tak naprawdę nazywa się to premia uznaniowa) jaką otrzymują związana jest aktywacjami i wysokością abonamentów (marka i model telefonu są całkowicie bez znaczenia).
Po drugie obecnie nie pracuję w branży i nie jestem z nią związany w żaden inny sposób, po za zainteresowaniem. Nie mam również żadnych związków z marką Samsung czy SE po za prywatną znajomością przedstawicieli obu tych producentów.

Co do fotografii to jestem ciekaw na podstawie czego twierdzisz, że jestem w błędzie? Czy masz może wykształcenia fotograficzne? byłeś albo jesteś zawodowo związany z fotografią? Może miałeś jakieś wystawy fotograficzne?
Ja skończyłem w 1995roku Warsztaty Fotograficzne Hejber (jedna z najlepszych szkół w Trójmieście), miałem kilka wystaw fotograficznych w tym Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie.

Szkoda, że po za atakowaniem innych, że niewiedzą co mówią nie potrafisz podać jakiś argumentów na potwierdzenie swoich opinii.

Przykro mi, że zarzucasz mi zamiar urażenia Cię. Twoja bardzo emocjonalna wypowiedz jest w moich oczach potwierdzeniem tego, że jednak dotknęło Cię to co napisałem.
Przepraszam za to więc jeszcze raz przyznając Ci rację, że nie powinienem robić takich uwag.

Nie zmienia to faktu, że Twoja wypowiedz w tym zakresie kulturą że tak powiem "nie grzeszy".

501 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Samsung i9000 Galaxy S... · 2 replies · +1 points

Hmmm
Jako wieloletni kierownik sklepów i salonów firmowych różnych operatorów powiem, że Samsung bywa równie mało usterkowy jak SE. Z mojego punktu widzenia lepszy serwis miał Samsung, ale z tym też bywa różnie. Co do multimediów tak dobrych wyświetlaczy jak mają Samsungi to nikt nie ma (po za przypadkami kiedy telefon innej marki ma wyświetlacz Samsunga ;-)) Zdjęcia naprawdę dobre to robił K800. Później modle SE już nie robiły tak dobrych zdjęć i były one zbliżone do tego co oferuje konkurencja. Sony to też całkowity laik w produkcji telefonów komórkowych na szczęście ma Ericssona. Masz prawo być zwolennikiem SE. Natomiast uważanie, że SE robi lepsze telefony od Samsunga jest równie dziecinne jak stwierdzenie, że Ferrari jest lepszym samochodem od Forda - bo to zależy który model kontra który model i dla kogo (z tego co pamiętam, żadne ferrari na przyda się jeśli będę chciał przewieźć deski na budowę domu w środku lasu, a fordów znalazłbym kilka które poradziły by sobie z tym).
Pozwolę sobie jeszcze skomentować jedno Twoje zdanie "Samsung choćby się dwoił i troił, to nigdy jakość jego aparatów fotograficznych w telefonach, czy autonomicznych aparatów fotograficznych nie dorówna tym produkowanym przez firmę Sony." wybacz, ale użycie określeń "dwoił i troił, to nigdy" nie świadczy o Twojej zbytniej dojrzałości ;-) Przepraszam, jeśli Cię tym uraziłem.

501 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Samsung i9000 Galaxy S... · 0 replies · +1 points

Nie ma znaczenia czy masz taryfę indywidualną, czy biznesową jeśli użytkownikiem jest FIRMA to możesz odliczać również VAT

501 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Samsung i9000 Galaxy S... · 2 replies · +1 points

nie zmienia to faktu, że nie bardzo rozumiem, co powoduje, ze wolisz SE?
Samsung ma znacznie lepsze parametry, jedyne atutu SE widzę w tym, że wyświetlacz TFT w ostrym świetle słoneczny jest bardziej czytelny. Bo co do anteny to nie trafiłem jeszcze na porównanie spadku zasięgu przy zakryciu dłonią.
Zwrócę tu uwagę, że taki spadek zasięgu jest całkowicie naturalną sprawą, ludzkie ciało słabo przepuszcza fale w paśmie 2100MHz i sęk nie w tym by nie było spadku tylko w tym, żeby było on jak najmniejszy i na pewno nie doprowadzał do zerwania. Problem z IPhome4 pojawiał się już w momencie dotknięcia miejsca anteny a nie w momencie zakrycia jej całkowicie dłonią, w i9000 był natomiast spadek przy całkowitym zakryciu dłonią.