Evaldas

Evaldas

70p

381 comments posted · 2 followers · following 0

493 weeks ago @ Radiocool.lt - Kokius Youtube kanalus... · 0 replies · +5 points

Mokslo sriuba gera laida, bet negaliu žiūrėti vien dėl to vedėjo nervinančio balso :D

522 weeks ago @ Eugenijaus Ivanovo Blo... - Airija - veltėdžių ... · 0 replies · +1 points

Airija ne ta šalis, į kurią emigruotum dėl pašalpų :D Va, o kokia Norvegija - tai ten rojus.

525 weeks ago @ Eugenijaus Ivanovo Blo... - Kodėl aš nebenaudoju... · 1 reply · +1 points

Tai turiu Android 2.3, tik ne iš HTC, o iš Xda developers.

525 weeks ago @ Eugenijaus Ivanovo Blo... - Kodėl aš nebenaudoju... · 3 replies · +1 points

Mane irgi nervina, kai nusiperki kokį daiktą, o paskui jo nebeatnaujina: ar tai būtų koks Android telefonas, kuriam niekas neduoda naujesnės Android versijos, ar kokia nors skutimosi mašinėlė, kurios baterijai pasibaigus, neįmanoma rasti naujos ir turi pirkti naują daiktą.

528 weeks ago @ Radiocool.lt - Žurnalistas – ... · 1 reply · +1 points

O čia ne Gasiulis nukopino tekstą. Dažnai jis "IT kodas" rubrikoje rašo apie tai, ko pats nesupranta. Nuo Cloud'ų iki iPhone'ų. Bet šiaip LT žiniasklaidoje yra maždaug taip: parašyk 5 straipsnius per dieną, mėnesio gale gausi 2k-3k lt. Tikriausiai tik blogeris gali per mėnesį parašyti vieną "rimtą" įrašą ir tam skirti daug laiko, nes jam niekas už tai nemoka. O 15min dirba "News sale' principu. Svarbu kuo daugiau ir kuo daugiau banner'ių. Galvoju, kad jie specialiai rašo klaidingus straipsnius su gramatinėmis klaidomis, kad sulauktų kuo daugiau komentarų. O pikti žmonės 15min paliks paspausdami ant bannerio.

530 weeks ago @ Radiocool.lt - Iš Švedi... · 0 replies · +8 points

Vienok, golfas, pralėkęs pusę limono km Švedijos keliais, matęs ne vieną žiemą (Švediškos druskos ir smėlio mišinio), turės daugiau problemų nei toks pats guolis, pralėkęs 200k km Vokietijos keliais. Turbina, šarnyrai, guoliai, stabdžių diskai, sankaba, amortizatoriai... viskas gali pradėti byrėti, kad nespėsi keisti. 500k km 1.9TDI varikliui jau arti ribos net ir gerai prižiūrimam varikliui.

Aišku rida nieko nepasako, bet atsukimas nuo 500k km iki 200k km turėtų būti prilyginamas dokumentų klastojimui ir už tai turėtų būti baudžiama.

536 weeks ago @ Radiocool.lt - Pasimatuojam · 0 replies · 0 points

Dar pamatavau su Mezonu, į užsienį turėtų būti 10 Mbs. Labai panašūs rezultatai gaunasi. Taip, kad problema gali būti serveryje arba greičiau užsienio kanalui (įsivaizduoju visas lietuviškas užsienio interneto srautas turėtų eiti per vieną kanalą). Būti įdomu, jei dar kas pasimatuotų į Portlandą, turėtų būti panašūs rezultatai.

536 weeks ago @ Radiocool.lt - Pasimatuojam · 0 replies · +1 points


MegaNetas, į užsienį nebepamenu, kiek turėtų būti 50 ar 100 mbs.

543 weeks ago @ Radiocool.lt - Neatidus lenkimas pasi... · 1 reply · +4 points

Buvo ir man autostradoje. Greitis virš 130, blogai sureguliuoti veidrodėliai, norėjau persirikiuoti ir vos neįvažiavau į šoną. Gerai, kad kitas vairuotojas spėjo sureaguoti, o priešingu atveju jau čia tikriausiai neberašyčiau. Nuo to laiko išvažiuojant į tolimesnę kelionę visada veidrodėliai perreguliuojami "iš miesto režimo", kad nebūtų aklųjų zonų. Ir persirikiuodamas visada rodau posūkį ir tik po kelių sekundžių pradedu manevrą. Niekada negali žinoti, iš kur gali išlysti kokia britva. O ir "aklųjų zonų" tam tikrose situacijose neišvengsi, kad ir kaip gerai būtų sureguliuoti veidrodėliai.

547 weeks ago @ Radiocool.lt - maps.lt pateikiama ir ... · 0 replies · +1 points

Ne visi veikiantys radarai turi Erdvių antenas. Kiek žinau, miestuose į kai kuriuos atvesti interneto kabeliai. Gal klystu...