AlAshrad

AlAshrad

9p

6 comments posted · 1 followers · following 0

469 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Xtra numer beta · 0 replies · +1 points

Hmmm... Miło, że liczycie się z naszym zdaniem. Jednak nie zagłosuje na żadną z możliwych odpowiedzi. Czemu? Gdyż uważam, że sam powinienem mieć możliwość decydowania o włączonych/wyłączonych usługach z poziomu Play24, a nie zmuszacie mnie do dzwonienia na dość niekompetentne OK co równoznaczne jest ze stratą pieniędzy plus niekoniecznie załatwioną sprawą.

Z tego co pamiętam Orange pozwala swoim klientom na możliwość zarządzania wszystkimi usługami udostępnionymi klientowi z poziomu Orange On-line, zatem myślę, że Play też mógłby w końcu to zrobić. Albo chociaż wprowadzenie określonych kodów aktywujących/dezaktywujących daną usługę załatwiłoby sprawę. O ile "już w zasięgu" jest bardzo niefajną usługą z wielu względów, o tyle "Informacja o nieodebranym połączeniu" jest jak najbardziej przydatna.

Pozdrawiam.

478 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - SAJGON? · 0 replies · +1 points

Dzięki Wam w łatwy sposób pamiętam o urodzinach mojej lubej;) Wszystkiego najlepszego Play, obyście dalej się rozwijali w dobrym kierunku i nie przysiedli na laurach. Są pewne wady, ale kto ich nie ma. To dopiero albo aż trzy lata waszej działalności, a dobrze pamiętam jak inni zaczynali na rynku telekomunikacyjnym.

Proszę tylko o jedno, zróbcie coś z Waszą obsługą klienta.

479 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Bardzo ważny komunika... · 0 replies · +1 points

Panie rzeczniku, jednak przeczepię się o sposób w jaki użytkownicy dowiadują się o tej niedogodności. Tu nie chodzi o to, że nie będzie można korzystać z telefonu w tych godzinach, ale o fakt, że dowiadujemy się tego poprzez Pana blog i to na kilka godzin przed. Przydałoby się chociaż wysłać na każdy numer wiadomość USSD mówiącą o tym fakcie.

PS. Mam nadzieje, że technicy nie namieszają za bardzo i rano będzie można normalnie korzystać z telefonu.

479 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - "babski" gadżet · 0 replies · +1 points

Miło by było móc podarować swojej dziewczynie jeszcze jeden drobiazg ;)

480 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - FREEDOM PLAY FRESH SIM · 0 replies · +1 points

Istnieją jeszcze inne promocje warte uwagi jednak warto się nimi zainteresować dopiero po wygadaniu kapitału promocyjnego. Jednym z nich jest "Pakiet 15zł za 10zł" dzięki któremu za 10zł z konta głównego otrzmamy 15zł na konto promocyjne (kod *111*63*1#) - 15zł ważne jest 30 dni, dlatego warto zastanowić się nad tym czy się tyle wygada w tym okresie, ważne jest także to, iż można włączyć go tylko jeden raz. Pakiet do Play i na stacjonarne - koszt 5zł, daje nam 100min do sieci Play i na stacjonare ważne przez 30 dni, można włączyć miesięcznie 3 takie pakiety. Ostani to pakiet do wszystkich sieci (Pakiet 30 minut za 6 zł w Play Fresh) który można aktywować kodem *111*62*1#. Cóż to chyba wszystko co mogło by się przydać zwykłemu zjadaczowi chleba, który głównie dzwoni;)

Poniżej lista czynności do wykonania ustawiona według kolejności:
1a. Jedna Wizyta w Play dla oferty Play Fresh - zyskujemy starter Play 9zł
1b. Automatycznie korzystamy z promocji Przejdź do Play Fresh - 3x20zł
2. Doładowanie za 5zł - 100SMS/10dni + roczna ważność konta
3. Bonus na start - kod *111*31*1# - dodatkowe 3zł
4. Zbieraj minuty w Play Fresh - kod *111*4*1#
5. Pod koniec 3 miesiąca:
a. stan darmowy - kod *111*1*1# - po doładowaniu 30zł możliwość dzwonienia za darmo w ramach sieci/30dni
b. Program Doładowań - kod *111*50*1# - po doładowaniu 30zł otrzymamy pakiet 30 min do play i na stacjonarne
c. doładowanie ze strony http://doladowania.playmobile.pl o wartości 39zł - dodatkowe 3zł, przedłużenie ważności konta promocyjnego oraz skorzystanie ze stanu darmowego i programu doładowań
6. W zależności od potrzeb:
a. 15 za 10 - kod *111*63*1# - za 10zł z konta głównego dostajemy 15 zł na konto promocyjne
b. Pakiet 30 minut za 6 zł w Play Fresh - kod *111*62*1#
c. 100 minut do Play i na stacjonarne w Play Fresh - kod *111*34*1#

PS. Czytajmy regulaminy ;)
PS. 2 - Kod na wyłączenie poczty głosowej - kod ##002# ;)

480 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - FREEDOM PLAY FRESH SIM · 0 replies · +1 points

Oto jak wydusić z Play Fresh maksimum korzyści przy przenoszeniu numeru.

Regulaminy, promocje... Któż z nas zagłębiając się w szczegóły nie łapał się jednokrotnie za głowę... Czemu wszystko zawsze musimy być takie zawiłe. Poniżej prezentuje w jak prosty i co najważniejsze tani sposób wydusić z oferty Play Fresh jak najwięcej. Skupiam się w nim w zasadzie na tym do czego telefonia komórkowa została stworzona, tak, do dzwonienia.

Na początek główna informacja, za jedyne 5zł możemy mieć 77zł do wygadania w przeciągu 3 miesięcy. statystycznemu użytkownikowi spokojnie powinno to wystarczyć. Te 5zł poniesionego przez nas kosztu to wartość doładowania, ale po kolei.

Udajemy się do najbliżej placówki Play w celu przeniesienia naszego numeru znajdującego się u innego operatora. Korzystamy tutaj z promocji: "Jedna Wizyta w Play dla oferty Play Fresh". Jest to ważne aby poinformować o tym pracownika salonu. W tym momencie zyskujemy darmowy starter z kwotą 9zł na start zupełnie za darmo. Jako, że jest to starter 9zł automatycznie korzystamy z promocji "Przejdź do Play Fresh" w ramach której przez trzy kolejne miesiące na nasze konto promocyjne będą wpływać dodatkowe środki o wartości 20zł (3 x 20zł = 60zł). Po trzecim miesiącu niewykorzystane środki przepadają, chyba, że... o tym później. Gdy już mamy aktywowany starter warto od razu przed jakimkolwiek użytkowaniem doładować konto kwotą 5zł - po pierwsze warto to zrobić by wydłużyć ważność konta o rok, po drugie dostaniemy 100SMS do wykorzystania przez 5 dni, po trzecie będziemy mogli skorzystać z promocji "Bonus na Start" i otrzymać dodatkowe 3 zł, by to zrobić należy użyć kodu *111*31*1# i mieć nieruszone 14zł na koncie (9 + 5 daje właśnie taką kwotę). Po wykonaniu tej czynności aktywujemy usługę zbierania minut, kosztuje ona 3zł, ale w perspektywie dłuższego czasu opłata za nią zwróci się nam z nawiązką ;) Tym sposobem w pierwszym miesiącu użytkowania 11zł na koncie głównym, 23zł na koncie promocyjnym oraz 100SMS ważnych 5 dni po doładowaniu. W drugim miesiącu dostajemy 20zł na konto promocyjne. W trzecim także dostajemy 20 zł. Przez ten czas raczej nie ma sensu używania pakietów. Jeżeli kończy się nam 3 miesiąc, a mamy jeszcze śródki promocyjne to możemy doładować konto kwotą 30zł ze strony http://doladowania.playmobile.pl w celu otrzymania 10% wartości doładowania (3zł) które wpłynie na konto promocyjne i wydłuży jego ważność o 30dni. Przy okazji przed doładowaniem aktywujemy "Stan Darmowy" kodem *111*1*1#. Tym sposobem po doładowaniu będziemy przez 30dni wykonywać bezpłatne połączenia z innymi użytkownikami sieci Play. Warto także przed doładowaniem uruchomić Program doładowań (kod *111*50*1#) dzięki czemu otrzymamy po doładowaniu pakiet 30minut do Play i telefony stacjonarne.

cdn.